Витражі, піскоструй, двері купе, дзеркала та дзеркальна плитка в м. Хмельницький

Slider
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Slider

Вітражі заливні (полімерні вітражі) — це вдосконалена техніка вітражного розпису. Ескіз вітража розробляється дизайнером на комп’ютері. Контур вітража наноситься на скло або дзеркало спеціальним обладнанням, створюючи форми для подальшої заливки вітража кольором. На склі, ділянка між контурами, вже, вручну заповнюються кольоровими акриловими полімерами, які твердіють за рахунок хімічної реакції. Після висихання вітражних матеріалів на склі залишається рельєфний малюнок з міцного полімеру, який має високу адгезію до скла, стійкий до перепаду температур, атмосферних явищ, ультрафіолетового випромінювання та механічного впливу. Такі вітражі можна використати як усередині приміщення (шафи купе, двері міжкімнатні, вітражні ніші, кухні), так і на відкритому повітрі (вікна, вхідні двері). Типи контурів і основна палітра кольорів вітража :

Вітражі бевельні (вітражі з фацетными елементами) відрізняються від класичного паяного вітража (тиффани) тим, що в них використовується полімерний контур і фарби, які наносяться безпосередньо на скло або дзеркало спеціальним обладнанням. Обов’язковою для бевельного вітража є наявність фацетных елементів — бевелів (bevels), що за технологією ультрафіолетового склеювання кріпляться до скла або дзеркала. Це дозволяє створювати необмежену кількість вітражних композицій різної складності. Бевелы виготовлені з якісного скла, оброблені фацетні грані якого, переламують і відбивають промені світла, що покращує вид вітража у вашому інтер’єрі. Фацетні набори бевелів легко поєднують з будь-яким типом контура, але особливо вдалим є поєднання бевелів з прозорим контуром, що дозволяє створити ефект гравіювання і фацету на склі і дзеркалі. Різноманітність форм бевелів і сучасні технології у поєднанні з ручною працею наших майстрів, роблять кожен вітраж унікальним доповненням вашої шафи-купе, дверей, вікон, чи дизайну кухні інших об’єктів інтер’єру. Основні форми і набори бевелів для вітража:

previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Slider
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Slider

Піскоструй (піскоструйна обробка скла та дзеркал) — це техніка обробки поверхні абразивними матеріалами (піском), які спрямованим потоком розпилюються на поверхню скла або дзеркала, тим самим матуючи майбутні двері для шафи купе, фасад на кухню або міжкімнатні двері у вашому інтер’єрі. Піскоструйна обробка скла або дзеркала на нашому виробництві виконується на високотехнологічному обладнанні досвідченими працівниками, і після поверхня скла або дзеркала обробляється гідрофобним розчином, що захищає матовану поверхню від механічних забруднень. Довговічність і надійність піскоструя скла або дзеркал дозволяє широко використати його в дизайні інтер’єру. Завдяки своїй простоті і універсальності цей спосіб обробки скла і дзеркала відмінно комбінується з виготовленням вітража, допомагає надати унікальності вашій шафі купе, кухні або будь-якій іншій деталі в інтер’єрі. Так само піскоструй незамінний при виготовленні дзеркал з підсвічуванням. А за допомогою кропіткої роботи наших майстрів і прекрасному смаку наших дизайнерів Ви зможете створити свій унікальний дизайн.

Обробка скла і дзеркал один з основних напрямів нашої діяльності. Маючи найбільший і різноманітний асортимент скла і дзеркал з повною комплектацією високотехнологічного обладнання для різки і обробки скла, ми є лідером виготовлення скляних виробів різної складності в м. Хмельницький.

Наша продукція:

 • скляні конструкції
 • скляні куби
 • скляні стелажі
 • акваріуми
 • скляні полки
 • гнуте скло
 • скляні столи
 • дзеркала
 • дзеркала в ванну
 • дзеркала с підсвічуванням
 • дзеркальна плитка (фацетна плитка)
 • інші скляні вироби
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Shadow
Slider

Витражі, піскоструй і дзеркала 

    (068) 20 20 144     Іван

    sklodzerkala@gmail.com

Різка, оброка скла та дзеркал

     (096) 900 08 36   Ірина

     ermirina2016@ukr.net

Україна, м. Хмельницький, вул. Західна Окружна, 14

 і
Партнери
partnerisayt